Jablonskiečiai – aktyvūs konferencijų dalyviai

2018-04-15

Šių dienų gimnazistų žinios išaugo mokyklinius suolus. Gimnazijoje įgytas žinias mokiniai nuolat papildo naujomis patirtimis ir demonstruoja puikius rezultatus ne tik egzaminuose ar konkursuose. Dalykines ir kalbų žinias jie plėtoja netradicinėse aplinkose. Mokiniai drąsiai dalinasi savo mintimis, idėjomis mokytojų ir mokinių konferencijose bei visus stebina labai gerais viešojo kalbėjimo įgūdžiais.
Balandžio 11 dieną Jono Jablonskio gimnazijos 1 vk klasės mokiniai Aistė Merfeldaitė, Laura Mačiulytė, Jonas Gumbelevičius ir Kasparas Garšvas skaitė pranešimus VDU ,,Rasos“ gimnazijos organizuotoje Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių mokinių konferencijoje ,,Lietuva – ideali vieta gyventi: mitas ar realybė?”. Inovatyvios įžvalgos sužavėjo klausytojus ir sulaukė daug liaupsių. Balandžio 12 d. III b klasės mokiniai Santa Mikštimaitė ir Jokūbas Proškevičius dalyvavo VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Filosofijos ir socialinės kritikos katedros organizuotoje respublikinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje “Žmogaus laisvės problema” ir skaitė pranešimą “Laisvės samprata ir jos rūšys”.
Didžiuojamės savo mokiniais bei šauniais jų darbais!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-04-15