Intensyvi rugsėjo pradžia – naujos galimybės, patirtys ir pažintys

2023-09-11

Mokslo metus tradiciškai pradėjome rugsėjo 1 dieną. Tačiau pirmomis dienomis norėjome palaipsniui nusiteikti visiems mokslo metams, rasti motyvacijos ir  lengvai įsitraukti į mokyklos kasdienybę, todėl pradėjome nuo susipažinimo, bendravimo, bendradarbiavimo ir komandinio darbo veiklų. 

Klasių vadovai, pagalbos vaikui specialistai, ugdymo karjerai specialistė, neformalaus ugdymo būrelių vadovai, bibliotekos darbuotojos, Mokinių parlamento nariai kvietė gimnazistus į netradicines pamokas, kūrybines, pažintines veiklas. Turėjome didelį būrį pagalbininkų, kurie skaitė paskaitas, vedė edukacijas ir judino mokinių  mintis, budino iš vasaros atostogų tingulio. Jų užduotys ir žaidimai kvietė bendradarbiauti ir pažinti vienas kitą giliau, praplėsti savo ribas, rizikuoti ir išdrįsti imtis iniciatyvos įvairiose veiklose, nebijoti klysti. Edukatoriai iš Eksperimentinės kūrybinio mąstymo laboratorijos pasiūlė net kelias veiklas: “Kūrybinio mąstymo penkiakovė” ir “Mano finansinis gyvenimas”. O edukatorius Tomas Dapšauskas – aktorius, šokėjas, dėstytojas, choreografas – “Vaizduotė ir atmintis”.  Teatro mokytoja Nida Vita Žilinskienė pakvietė į “Teatrinės socializacijos” užsiėmimus. Gimnazistai iššūkius priėmė ir išbandė savo kūrybines galias!

Dėkojme VDU, KTU, VU Kauno fakulteto, “FInIQ” – finansų ir investavimo laboratorijos, RKC “Karjeras” specialistams, lektoriams už motyvuojančias ir įkvepiančias paskaitas apie karjeros planus: “… kalbėjome apie studijų galimybes Lietuvoje, egzaminų pasirinkimus, studijų programas. Aptarėme studijų krypties ir profesijų pasirinkimus. Diskutavome, kaip svarbu turėti svajones, tikslus, savo vertybes, kad žinotum, kokiu gyvenimo ir karjeros keliu nori eiti.” (gimnazijos karjeros specialistė Edita Raugevičienė). 

Nauji mokslo metai – naujos  pažintys, galimybės ir patirtys. Mes juos pradėjome aktyviai.

Lina Šapkauskienė

Eksperimentinė kūrybinio mąstymo laboratorija.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-09-11

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Prieinamumas
Copy link