Integruotas vokiečių kalbos ir kitų dalykų konkursas „Deutschtreff in KJJG“

2022-10-23

Minint Vokiečių kalbos dienas spalio 19 dieną Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje sulaukėme svečių – aštuntų klasių mokinių komandų iš Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos, Kauno Juozo Urbšio progimnazijos, KTU Vaižganto progimnazijos ir Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos. Mokiniai dalyvavo konkurse „Deutschtreff in KJJG“ ir atliko integruotas vokiečių kalbos ir istorijos, geografijos, dailės, technologijų logines, praktines bei kūrybines užduotis. Trumpų konkurso pertraukėlių metu mokiniai aptarė užduotis, vaišinosi rudeniniais obuoliais. Kol komisijos nariai skaičiavo galutinius rezultatus, mokiniai turėjo galimybę susipažinti su gimnazijos erdvėmis per šokoladinių pinigėlių Goldtaler paieškų orientacinį žaidimą. Visos aštuntokų komandos pasirodė šauniai, tačiau visgi buvo išrinkta daugiausiai taškų surinkusi komanda. Konkurso „Deutschtreff in KJJG“ nugalėtoja tapo Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos mokinių komanda. SVEIKINAME!

Dėkojame mokyklų vokiečių kalbos mokytojoms Jūratei Urbonienei, Raimondai Jazukevičienei, Viktorijai Kavoliūnienei, Editai Kondrašovienei ir anglų kalbos mokytojui Andriui Masiui, atlydėjusiems mokinius į konkursą ir draugiškai palaikiusiems mokinių komandas ir organizatorius.

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo gimnazijos II germanistikos klasės mokiniais – savanoriais, kurie padėjo vokiečių kalbos mokytojoms organizuoti ir pravesti konkursą. Už kruopštų taškų skaičiavimą dėkojame komisijos nariams – germanistikos klasės abiturientams Justui ir Rūtai bei kūrybinių industrijų klasės abiturientei Karinai.

Mieli aštuntokai, iki susitikimo per Vokiečių kalbos dienas kitais metais!
Vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Šapkauskienė

Nuotraukų autoriai Linas Krulikauskas ir Jurgita Valentukonienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2022-10-30