I-ų gimnazijos klasių mokinių krikštynos

2022-10-29

Spalio 28 dieną jablonskiečių užburtame miške galima buvo sutikti ne tik elfus, nykštukus ar kalbančius medžius, bet ir vaiduokliais-krikštytojais virtusius III-ių gimnazijos klasių mokinius. Rudeniui nuspalvinus miškų ir parkų medžius, vyresnieji gimnazistai nusprendė, kad “pirmokai” jau pakankamai ilgai varsto mokyklos kabinetų duris, bet jų vis dar negalima vadinti tikrais jablonskiečiais, nes dar neišbandytas jų sumanumas ir komandinė dvasia!

Išradingi vyresnieji kolegos patikrino devintokų orientavimąsi gimnazijos erdvėse, vėliau į pagalbą pasikvietė eksperimentinės kūrybinio mąstymo laboratorijos edukatorius, kurie pabudino mokinių gebėjimus kurti sprendimus komandoje. Vienuoliktokai liko patenkinti išbandymus įveikusiais kolegomis, prisaikdino devintokus bei paskelbė juos tikrų tikriausiais JABLONSKIEČIAIS!

Visiems gimnazistams linkime sėkmės, o jeigu sėkmė netikėtai nusisuktų, nepamirškite priesaikos žodžių,” … kad ir kas benutiktų, TEPADEDA MAN JABLONSKIS.“

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Šapkauskienė

Nuotraukų autorės Meda Bagdonavičiūtė ir Skaistė Zubenaitė.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2022-10-30