Helovynas gimnazijoje

2011-11-08

Helovynas mūsų gimnazijoje švenčiamas pirmą kartą.Ketvirtadienį gimnazistai buvo kviečiami atvykti į mokyklą vakare ir kartu žiūrėti siaubo filmą „Egzorcistas“ (1973 m.). O penktadienį nuo ankstaus ryto mokyklos pakampėse šmirinėjo butaforiniai vorai, o visus ateinančius pasitiko vaiduokliška muzika ir šiurpą keliančios bei ne vieną krūptelėti verčiančios šmėklos. Ir nors ne vienas mokytojas išsakė nuomonę, kad tokia šventė lietuvio būdui ir sąmonei nėra priimtina, dauguma vis dėlto džiaugiasi, kad jaunimas, pastaruoju metu vis dažniau besilaikantis pasyvumo ir abejingumo pozicijos, ėmėsi iniciatyvos ir surengė šventę visiems bendruomenės nariams. Šventę gimnazijoje inicijavo ir organizavo Mokinių parlamentas.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-30