Globalaus švietimo pamokų integravimo į ugdymo procesą pamokų ciklas „Vandens savaitė“

2018-03-23

„Pasakyk man ir aš pamiršiu, parodyk man ir aš prisiminsiu, įtrauk mane ir aš suprasiu.“ (Konfucijus)

Vanduo ir socialumas, tai du dalykai be kurių žmogus neišgyvens. Labai svarbu įtraukti mokinį į aktyvią veiklą, per kurią lengviau pažinti aplinkinį pasaulį.

2018 metų kovo 19 -23 dienomis vyko Globalaus švietimo temų integravimo į ugdymo turinį projektas „Vandens savaitė“. Šios savaitės metu 1VK klasėje įvairių dalykų mokytojai vedė pamokas apie vandenį. Mokiniai atliko bandymus, ruošė pristatymus, kūrė plakatus, braižė kompiuterines diagramas, klausė video bei kviestinių svečių paskaitų. Veikla buvo fotografuojama bei filmuojama.

„Vandens savaitės“ vykusių pamokų trumpas pristatymas

“Vandens savaitės” pagrindinių akcentų video

Vandens savaitės galerija

Atsisiųsti