Gimnazijos mokytojai „Laisvi kurti“

2017-10-05

„Puikaus mokytojo misija įkvėpti „eilinius“ mokinius neįprastomis pastangomis. Jo didžiausias iššūkis yra ne identifikuoti laimėtojus, bet ugdyti laimėtojus iš eilinių žmonių.“
K. Patricia Crossius

Prisijungdami prie Kauno mieste organizuojamo mokytojų festivalio „Laisvi kurti 2017”, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos mokytojai spalio 4 dienos popietę susibūrė atverti naujas erdves gerosios patirties pasidalinimui ir sklaidai. Kolegos dalykininkai vieni kitiems demonstravo aktyvius mokymo metodus, apjungiančius ritmą, muziką ir judesį, pasidalino efektyviais individualios pažangos įsivertinimo būdais pamokose.
Kauno Jono Jablonskio gimnazijos mokytojai mokymą supranta kaip turtingos, prasmingos ir unikalios mokymosi patirties sklaidą. Gimnazijos mokiniai čia yra aktyvūs žinių kūrėjai. Džiugu, kad dalijimasis metodais ir veiklomis kolegas įkvepia naujoms paieškoms ir atradimams.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-10-09