Gimnazijos krepšinio komanda iškovojo aukso medalius!

2018-03-28

Kelias kovo mėnesio dienas mokykloje jautėsi ypatingas sujudimas. Gimnazijos facebook paskyroje Kas vyksta Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje, per gimnazijos radio tašką kūno kultūros mokytojas Tomas Domarkas nuolat kvietė jablonskiečius palaikyti mūsų krepšinio komandos sportininkus. Dėkojame visiems gimnazistams ir mokytojams, kurie tikėjo krepšininkų pergale. Po intensyvios kovos galime didžiuotis 2017-2018 metų sezono BLM čempionų titulu. Antrus metus iš eilės finale kovojanti mūsų gimnazijos krepšinio komanda kovo 28 dieną buvo nusiteikusi laimėti – žaidė profesionaliai, visą rungtynių laiką kontroliavo situaciją ir įveikė „Varpo“ gimnazijos komandą pergalingu rezultatu 84:68. Vaikinai tęsėjo praeitais metais duotą pažadą – atidavė visas jėgas, iškovojo aukso medalius!
Gimnazijos bendruomenė gali didžiuotis I vieta. Vaikinų pergalė labai reikšminga ir svarbi. Dauguma jų šiais metais baigia mokyklą ir gimnazijos istorijoje palieka neišdildomus pėdsakus.
Sveikiname mūsų svajonių komandos žaidėjus ir linkime gerų rezultatų abitūros egzaminuose!

Daugiau informacijos ir nuotraukų KKML facebook paskyroje: nuoroda.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-03-31