Gimnazijos garbė 2018 – 2019

2019-08-13

Gegužės 29 dieną gimnazijoje vyko kasmetinė apdovanojimų šventė “Metų garbė”. Aktų salėje šurmuliavo pavasariškai nusiteikę mokytojai ir mokiniai audringais plojimais sveikindami visus gimnazistus nominuotus už puikius mokymosi pasiekimus, gimnazijos vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje bei aktyvią visuomeninę veiklą. Susirinkusiems savo dainas dovanojo JJG vokalinis instrumentinis ansamblis “Mood”.
Dar kartą sveikiname visus apdovanotus gimnazistus, dėkojame jiems už pasiekimus ir nuoširdžiai didžiuojamės pačiais geriausiais!
METŲ GARBĖ – Jokūbas Proškevičius, IV b gimnazijos klasės mokinys. Apdovanojimas įteiktas už lojalumą gimnazijai, labai gerą mokymąsi, aukštus pasiekimus debatų ir oratorystės konkursuose, gimnazijos vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje bei aktyvią visuomeninę veiklą!
METŲ MOKYTOJAS – Nijolė Marija Tikuišienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė. Apdovanojimas įteiktas už profesionalumą, pedagoginę meistrystę ir puikų mokinių paruošimą garsinant gimnazijos vardą Lietuvoje ir pasaulyje.
METŲ PAŽANGA – Gimnazijos mokinių parlamentas. Apdovanojimą už gimnazijos savivaldos galių stiprinimą, veiklios komandos sutelkimą, prasmingą bendradarbiavimą visuomeninėje veikloje bei naujo formato renginių organizavimą gimnazijoje atsiėmė mokinių parlamento prezidentei Agnė Žalaitė.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26