Gimnazijos garbė 2016

2017-05-29

Pasiekimai debatuose

Jono Jablonskio gimnazijos debatų klubo komanda grįžo iš Nacionalinės debatų akademijos vasaros turnyro Druskininkuose, su puikiais rezultatais: laimėta pirma komandine vieta, visi 3 oratoriai – geriausiųjų kalbėtojų dešimtuke, laimėti pirmo ir trečio geriausio oratoriaus titulai. I geriausia oratore tapo Vytenė Sorokaitė, o III – Ugnė Pilkionytė. Turnyras buvo tikrai nelengvas, nes visų raundų temas reikėjo pasiruošti ekspromtu, per 45 minutes, nesinaudojant jokiais papildomais šaltiniais.

Vytenė ir Ugnė, praeitą rudenį laimėjusios atranką į Nacionalinę rinktinę, tarp kitų geriausių Lietuvos debatininkų, šią vasarą, liepos 19-29 d., dalyvavo prestižiniame Pasaulio moksleivių debatų čempionate Štutgarte. Be to, puikūs šio Nacionalinės debatų akademijos turnyro rezultatai joms abiems suteikė šansą atstovauti Lietuvai tarptautinio projekto „Threats to Democracy and Human Rights“ („Pavojus demokratijai ir žmonių teisėms“) susitikime su 15 užsienio šalių partneriais rugpjūčio 19-22 d.

Dar vienas praeitų mokslo metų debatininkų laimėjimas – I vieta Kauno miesto antikorupciniuose debatuose, kuriuose dalyvavo:  Teresė Jokimaitė (2b), Matas Brinkis (3b), Santa Minkštimaitė (1b)

Gabrielė Velta Mickevičiūtė

Lietuvių kalbos Kengūra auksinis diplomas, moksleivių teisinio švietimo konkursas 3 vieta.

Gintarė Slauzgalvytė

Anglų kalbos olimpiada 2 vieta Kaune

Neringa Hoppen

Vokiečių respublikinis vokiečių kalbos konkursas Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams 2 vieta

Laura Sakalauskaitė

Vertimų konkursas (rusų k.) „Žvilgsnis“ 1 vieta (2016 vasario mėnuo)

Greta Krylovaitė

IT konkursas Simbolis 3 vieta Kaune

Jolanta Janulaitytė

Biologijos olimpiada 1 vieta Kaune

Patricija Paužaitė

Moksleivių teisinio švietimo konkursas 3 vieta

Skirmantas Čereška

KTU informatikos fakulteto konkurso „Informiko namas“ nugalėtojas II-oji vieta

Matas Brinkis

Fizikos olimpiada 2 vieta Kaune

Dainius Rutkauskas

11 tarptautinio akordionistų konkurso ASCOLTATE 1 vietos laimėtojas

Darius Kurtinaitis

Kauno regiono Dr. Juozo Petro Kazicko programavimo konkursas – III vieta, 27-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados Kauno miesto etapas – II vieta, Respublikinė 27-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiada – pagyrimo raštas.

Simona Dailidonytė

Už kompiuterinės grafikos darbus: gimnazijos džemperio dizaino maketavimas; plakatų gimnazijos ir miesto renginiams, akcijoms maketavimas; konkursų dalyvė, Už puikų mokymąsi (du devintukai ir visi dešimtukai), Lietuvos mokinių parlamento Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkės pavaduotoja.

Deividas Kizala

Youth Olympic Games Lillehammer 4 vieta, Nestle Cup Torun 4 vieta, Pasaulio jaunių čempionatas

Dominyka Bulotaitė

Lietuvos jaunučių komandinės varžybos 1998 m. 2 vieta, Lietuvos jaunučių varžybos 1998m. 3 vieta

Rokas Markovičius

Baltijos šaulių jaunimo kulkinio šaudymo varžybos 1 vieta

Nikita Tėrėščenko

Nacionalis konkursas “Kūrybinė fotografija. Portretas” laureatas, už foto-konkurso ,,Pažink Šventąjį Raštą, “Gyvieji Paveikslai” 2016 laimėtą ,,Stiliaus” apdovanojimą, už mokyklos vardo garsinimą spaudoje bei televizijoje

Urtė Čaplikaitė (orientacinis sportas)

Lietuvos orientacinio sporto bėgte čempionatas (vidutinė trasa), 6 vieta. „Oriens“ vasara Gražutėje, 2 vieta. Kauno čempionatas, vidutinė trasa, 2 vieta.

Marija Ieškaitė (tinklinis)

Lietuvos čempionatas, 1 vieta. Jaunių čempionatas, 2 vieta. Lietuvos jaunių čempionatas, 2 vieta. Lietuvos moterų čempionatas, 1 vieta. Tarptautinis čempionatas Lenkijoje, 2 vieta. Tarptautinis čempionatas Taline, 1 vieta. Baltijos šalių čempionatas, 2 vieta.

Greta Plečkaitytė (lengvoji atletika)

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate, 100 m bėgime, 3 vieta.

Dalia Jievaltaitė (karate)

Lietuvos kyokushin karate čempionatas, 1 vieta.

Lietuvos mokyklų žaidynių 3 vietos laimėtojai prezidentūroje

2016 Lietuvos mokyklų žaidynių 3v.laimėtojai orientavimosi sportas: Stanislovaitis Vytautas 3c, Zasčiurinskas Paulius 3d, Augustinas Matas 3d, Grauželis Adomas 2a, Vadovė Irina Misiūnienė

Martynas Pabalys

2016m. Lietuvos suaugusių šuolių į vandenį čempionas

Mantas Milevskis

Lietuvos kultūrizmo 25 taurės varžybos vaikinų iki 18 m 3 vieta

Vakare Aksomaitytė

Europos karatė vicečempionė

Simas Steponaitis

Lietuvos jaunių sporto žaidynių čempionas

Arnas Radzevičius

Lietuvos mokyklų žaidynės Snieglenčių slalomas 3 vieta, Komandinė 1 vieta

Algirdas Švabas ir Gailė Narauskaitė

Lietuvos mokyklų žaidynės kalnų slidžių slalomas 3 vieta, snieglentės slalomas 3 vieta

Januškevičius Mantas

Jaunių žaidynės jurbarke 1 vieta, MTB Lietuvos jaunučių ir vaikų čempionatas 1 vieta.

Akvilė Bartkevičiūtė

Lietuvos orientavimosi sporto rinktinės narė, 2016 metų pasaulio jaunimo čempionato Šveicarijoje dalyvė, Lietuvos čempionatas estafečių trasoje (2 vt.), Lietuvos čempionatas sprinto trasoje (3 vt.), Lietuvos čempionatas ilgoje trasoje (3 vt.), Lietuvos čempionatas vidutinėje trasoje (5 vt.)

Silvestras Samuolis

Savaeigių mašinų lenktynės „Riedynės“ 2 vieta (2015 spalio mėnuo)

Klaudija Serkevičiūtė

Lietuvos moterų lygos čempionė LMKL, Akvilės moterų lygos čempionė ir naudingiausia žaidėja, Lietuvos moksleivių lygos čempionė MKL