Gimnazijoje rugsėjo mėnesį vyko socializacijos programa „Būkime draugiški“

2019-10-04

Gimnazijoje rugsėjo mėnesį vyko socializacijos programa „Būkime draugiški“, skirta ugdyti mokinių socialinius įgūdžius, kurti saugią, draugišką ir mokymuisi palankią aplinką, sudarant sąlygas moksleivių atsakingo elgesio formavimuisi.
Programos metu kiekviena naujai suformuota gimnazijos klasė turėjo galimybę pabendrauti gimnazijoje kitaip nei įprastai – įvairių užduočių metu mokiniai tobulino įsiklausymo į kitą įgūdžius, galėjo vienas kitą geriau pažinti, pasakyti savo nuomonę skirtingomis temomis, susipažino su gimnazijoje dirbančiomis socialine pedagoge ir psichologe bei jų teikiamomis paslaugomis, taip pat mokiniams buvo pristatoma socialinio ir emocinio ugdymo programa LIONS QUEST „Raktai į sėkmę“ (www.lions-quest.lt).

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-12-30