Erazmus+ projekto “Memories will keep us together” susitikimas

2018-10-11

Jono Jablonskio gimnazijos anglų kalbos mokytoja Romualda jau daug metų bendradarbiauja su kolegomis iš užsienio šalių, dalyvauja tarptautiniuose projektuose. Mokiniams ir mokytojams tarptautiniai projektai – puiki galimybė pažinti kitų šalių kultūras, papasakoti apie savo tėvynę ir tobulinti užsienio kalbų žinias.
Šiais mokslo metais mūsų gimnazistai yra aktyvūs Erazmus+ projekto “Memories will keep us together” dalyviai.
Spalio 1 – 5 dienomis Čekijos Respublikoje, Stare Mesto, vyko trečiasis projekto susitikimas, kurio tema – ,,Gyvenimas be elektros”. Į Čekiją važiavo gimnazistai Nojus Jašinskas ( II vk), Karolina Rimkutė (II vk) ir Liepa Milda Mekišaitė (I vk), mokytojos Dovilė Šertvytienė ir Romualda Liutkuvienė. Dalyviai lankėsi Didžiosios Moravijos muziejuje, kuriame galėjo susipažinti su Čekijos istorija ir kultūra bei paragauti senovinių slovakų patiekalų, taip pat dalyviai aplankė Velahrade Archeoskanzen Modra, Stražnice Skanzen, Brno Technikos muziejų. Be ekskursijų vyko darbas mokykloje, mokiniai pasakojo apie savo mokyklas, miestus ir šalis. Pristatė nacionalinius receptus ir paaiškino visiems, kaip gaminti patiekalus, koks buvo gyvenimas dalyvių šalyse be elektros.
Projektinis susitikimas buvo įdomus, suteikė galimybę bendrauti su bendraamžiais iš Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Čekijos, Latvijos. Lauksime svečių Lietuvoje!
Susitikimo akimirkos: https://sosagymsmbch.rajce.idnes.cz/ERASMUS_-_Memories_will_keep_us_together_30._9._-_6._10._2018/

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-10-11