Renginys „Verslo idėjų generavimas“

2012-10-19

Spalio 17 d. mūsų gimnazijos mokiniai kartu su mokytoja dalyvavo renginyje „Verslo idėjų generavimas“. Tai jau tradiciniu tapęs renginys, į kurį kviečiami ekonomikos mokytojai ir mokinių komandos, kurios ketina kurti arba jau įkūrė MMB pristatyti savo verslo idėjas. Kviečiami ir tie, kurie domisi moksleivišku verslu bei idėjomis ir nori pasiklausyti kolegų. Renginio svečiai – KPPAR, KTU, VU KHF, Swedbank atstovai – vertino ir rinko geriausias verslo idėjas bei patarė mokiniams. Geriausios idėjos buvo įvertintos KPPAR diplomais. Komandos, kurios neturi verslo konsultanto, turėjo progą jo paieškoti . Šių metų renginio dėmesys buvo nukreiptas į inovatyvų verslą, todėl svečiai paruošė pranešimą šia tema.
Buvo vertinama tik idėja, o ne jos įgyvendinimo stategijos. Ją galima buvo pristatyti žodžiu arba naudojantis technologijomis. Orientaciniai klausimai :

Komandos verslo idėja

Idėjos sėkmės formulė

Kodėl Jūs „degate“ šia idėja?

Jūsų idėjos privalumai, t.y. stiprioji pusė ir galimybės

Jūsų idėjos trūkumai – silpnoji pusė ir grėsmės.

Kaip tikitės įveikti konkurentus.

Mūsų gimnazijos Mokinių mokomąsias bendroves atstovavo dvyliktokai Milda Skladaitytė, Gabija Pulkauninkaitė, Gediminas Bučiūnas bei dešimtokai Edvinas Lučkauskas ir Česnulevičius Viktoras. Antrokai pristatė idėją apie prekybą pertraukų metu gardžiomis bandelėmis, o ketvirtokai – idėją apie kalkuliatorių, formulynų, skriestuvų, liniuočių ir kitų
matematinių reikmenų nuomą.

Šios idėjos autoriams vertinimo komisija skyrė GERIAUSIOS VERSLO IDĖJOS nominaciją.

SVEIKINAME nugalėtojus Mildą Skladaitytę, Gabiją Pulkauninkaitę, Gediminą Bučiūną!

Kviečiame visus norinčius dalyvauti MMB veikloje!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-30