Diskusija dėl dvikalbės klasės

2018-04-29

Balandžio 28 dieną gimnazijos erdvėse mokyklos pedagogai ir administracija priėmė didelį būrį svečių. Į parengiamųjų kursų paskutinį užsiėmimą rinkosi būsimi devintokai. Nuo vasario 24 dienos šeštadieniais vykusius lietuvių ir užsienio kalbų, matematikos ir istorijos, bei gamtos mokslų praktinius užsiėmimus šį šeštadienį mokiniai baigė “Bendrųjų gebėjimų lygmens nustatymo testu” ir pasitikrino, kokią pažangą padarė, ar suprato problemiškiausias temas ir uždavinius.
Mokykloje formuojama dvikalbio ugdymo klasė, kurioje akademiniai dalykai bus dėstomi anglų kalba, sulaukė didelio mokinių ir tėvų susidomėjimo. Aktų salėje susirinkę tėvai galėjo užduoti klausimus gimnazijos direktorei Danguolei Miškinienei bei pranešimą apie dvikalbį ugdymą ir Tarptautinį Bakalaureatą skaičiusiam Sauliui Skučui. Gimnazijos direktorė pristatė būsimus dvikalbės klasės pedagogus, kurie istoriją, etiką, fiziką, chemiją, biologiją, geografiją dėstys anglų kalba. Mokiniai mokysis pagal naujausią mokomąją medžiagą (ji prieinama angliškai), jiems bus dėstomi specializuoti anglų kalbos moduliai „Efektyvus rašymas“ bei „Žinojimas ir mokymasis“, bus suteikiama pagalba rengiantis tarptautiniams egzaminams ir studijoms užsienyje. Inovatyvūs ir supratingi mokytojai suteiks jauniems žmonėms pasitikėjimo savo jėgomis, padės jiems pasiruošti pokyčiams, skatins siekti geriausių rezultatų ir taip priartėti prie savo svajonių įgyvendinimo. Dviejų metų trukmės dvikalbio gimnazistų mokymo programa bus įžanga į tarptautinio bakalaureto programą, kurios diplomą pripažįsta viso pasaulio aukštosios mokyklos įskaitant ir Lietuvos universitetus.
Dėkojame visiems tėvams ir mokiniams už gausų dalyvavimą ir užduotus klausimus. Tikimės pasimatyti gimnazijoje rugsėjo 1-ąją!
Būsimus dvikalbės klasės mokinius kviečiame registruotis į anglų kalbos testą: registracija.

Dvikalbio ugdymo klasė 2018-2020 m.m. (I ir II kl.)

Atsisiųsti

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-04-29