Dalyvavimas KTU organizuotoje diskusijoje

2014-05-04

Balandžio 30 d. Jono Jablonskio gimnazijos I-IV klasių mokiniai dalyvavo KTU organizuotoje diskusijoje „Kaip man pasirinkti kandidatą?“, kuri yra pilietinio projekto „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“ dalis.

Diskusijoje gimnazistai susitiko su kandidatais į Europos Parlamentą (EP), tarp kurių buvo Ieva Kačinskaitė-Urbonienė ir Justina Vitkauskaitė Bernard, Gintaras Steponavičius, Aušrinė Armonaitė ir Simonas Kairys, Birutė Vėsaitė, Remigijus Motuzas, Giedrė Purvaneckienė.

Mokiniai ne tik klausėsi debatų, bet ir galėjo į juos įsitraukti užduodami dalyviams klausimų. Ypač aktyvūs buvo Viktoras Česnulevičius (3A) ir Miglė Rakitaitė (2C), kandidatams pateikę daugiau nei po vieną aktualų klausimą.

Renginį tiesiogiai galėjo stebėti mokiniai iš visų Lietuvos regionų, o diskusijos įrašą galima peržiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pOvzj6Mia0A .

Primename, kad rinkimai į Europos Parlamentą (EP) vyks gegužės 25 d., tuo tarpu visi 9-12 klasių moksleiviai kviečiami balsuoti gegužės 3-4 d. imitaciniuose elektroniniuose Europos Parlamento rinkimuose per manodienynas.lt.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27

Prieinamumas
Copy link