Dailės olimpiados “Laikmečio atradimai” rezultatai

2022-03-03

Kūrybiškumas, originalių bei vertingų idėjų turėjimas, dažniausiai ateina matant pasaulį iš labai skirtingų pusių. (Sentencijos autorius britų menotyrininkas Ken Robinson)

Lietuvos mokinių 2022 m. dailės olimpiados tema – “Laikmečio atradimai”, skirta pernai minėtiems Marijos Gimbutienės metams. Saviugdai dalyviai buvo skatinami aplankykiti Istorijų namuose veikiančią tarptautinę parodą „Deivės ir kariai: Marijai Gimbutienei – 100“ https://lnm.lt/renginiai/tarptautine-paroda-deives-ir-kariai-marijai-gimbutienei-100/

Dailės olimpiados “Laikmečio atradimai” II etape dalyvavo 3 mūsų gimnazistės, kurių darbai buvo įvertinti puikiai:

IV-os verslumo klasės mokinė Atėnė Aliukonytė užėmė I vietą,
I-os kūrybinių industrijų klasės mokinė Miglė Zigmantaitė – II vietą,
II-os kūrybinių industrijų klasės mokinė Meida Narbutaitė – IV vietą.

Didžiuojamės jaunomis kūrėjomis, dėkojame dailės mokytojui Ričardui Venskūnui ir kviečiame pasigrožėti darbais.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2022-03-09