Comenius individualaus mokinių mobilumo veikla

2017-05-23

Comenius individualaus mokinių mobilumo veikla yra Europos Sąjungos iniciatyva, pagal kurią mokyklų mokiniai gali 3-10mėn. praleisti užsienio šalies priimančioje mokykloje. Šia veikla siekiama plėsti mokinių žinias apie Europos kultūrų ir kalbų įvairovę ir padėti jiems įgyti asmeniniam tobulėjimui reikalingų gebėjimų. Kitas veiklos tikslas – stiprinti joje dalyvaujančių mokyklų bendradarbiavimą ir suteikti mokykloms galimybę pripažinti mokinio mokymąsi užsienio mokykloje partnerėje.

Prašyti dotacijos individualiam mokinių mobilumui organizuoti gali tik mokyklos, šiuo metu dalyvaujančios arba anksčiau dalyvavusios Comenius mokyklų partnerysčių projekte. Būsimais dalyviais, kuriuos atrenka mokyklos, gali būti 14 metų ir vyresni mokiniai, pagal bendrojo ugdymo programą besimokantys mokykloje, kuri gali dalyvauti šioje veikloje.

Gimnazijos apsisprendimą teikti paraišką lėmė bendra su ispanų mokykla (IES Thos i Codina, Spain, Mataro) daugiametė veikla bendruose Comenius projektuose „Equal by law but not in reality?” ir „Photography as a Pedagogical Tool”.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2024-02-25