2023 m. vasario mėn. 23–24 dienomis Goethe‘s institutas Lietuvoje pakvietė „CLILiG – integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas(is) Lietuvoje“ projekto narius į metodinę-praktinę konferenciją “CLILiG@Litauen – dalinimasis patirtimi ir žvilgsnis į priekį”, kuri vyko Vilniaus licėjuje. Nuo 2014 metų projektas vienija entuziastingus įvairių dalykų ir vokiečių kalbos mokytojus, kurie labai glaudžiai bendrauja ir bendradarbiauja tarpusavyje ir dalijasi darbo patirtimi.
Konferencijos dalyviai pristatė darbo metodus, projekte sukauptą patirtį, rengė praktines dirbtuves, integruotų pamokų simuliacijas bei aktyviai dalyvavo diskusijoje apie projekto ateitį ir projekto būsimą 10-mečio jubiliejų, kurį minėsime 2024 metais. Konferencijos dalyvius sveikino instituto direktorė Anna Maria Strauß, o pasikeitimą patirtimi papildė Eduversum leidyklos ir švietimo agentūros, Vilniaus universiteto ir Žinių ekonomikos forumo lektoriai: „Tarpdalykinė integracija atnaujintose ugdymo programose.“, vokiečių kalbos mokytoja ir Šiaulių “Romuvos” gimnazijos direktorė dr. Aina Būdvytytė.
„Medijų informacinis raštingumas: kaip grėsmes paversti galimybėmis?“, vadovas Arminas Varanauskas (Žinių ekonomikos forumas).
„Matematika kasdienybėje ir dar užsienio kalba: ar to tikrai reikia? Erasmus+ KA2 projekto „Problemomis grįsto IDKM taikymas mokant(is) kitos nei anglų užsienio kalbos“ (Nr. 2018-1-SK01-KA201-046316) patirtis ir įžvalgos“, dr. Skaistė Volungevičienė, Vilniaus universitetas.
Gimnazijos CLILiG komandos patirtį konferencijoje pristatė vokiečių kalbos mokytojos Jurgita Valentukonienė, Lina Šapkauskienė, Salvija Elona Reveltaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ingrida Rinkevičienė. Mokytojos Salvija ir Ingrida pravedė pamokos simuliaciją „Memento mori: žmogus ir likimas“.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Šapkauskienė
Daugiau apie renginį skaityti čia