Gimnazijos debatų klubui – jau 20 metų. Šis klubas garsėjo savo pasiekimais nuo pat pradžių. Vien per pastarąjį dešimtmetį pasiekta neįtikėtinai daug: nuo prizinių vietų Lietuvos mastu iki paties aukščiausio įmanomo laimėjimo – pirmosios vietos pasaulyje!

301 kabinete

Ketvirtadieniais po 7 pamokų

Nijolė Marija Tikuišienė

Daugiau informacijos apie debatų klubą

I – III gimn. klasių vaikinai yra kviečiami plėsti savo kūno kultūros sampratą, patirti judėjimo džiaugsmą, ugdyti krepšinio elementus.

Kada?
Penktadieniais 13:20 – 15:15 (jungtinis), šeštadieniais 10:00 – 10:20 (jungtinis)

Romuoldas Silkinas

Ugdome specifinius futbolo žaidimo įgūdžius ir gebėjimus. Mokomės futbolo žaidimo technikos, koordinacijos, vikrumo, didiname raumenų jėgą ir ištvermę, išmokstame bendradarbiavimo komandoje ir grupėje.

Trečiadieniais 13:40 – 15:00

Tomas Domarkas

I – IV merginos yra kviečiamos mokytis tinklinio žaidimo technikos veiksmų, bendradarbiavimo komandoje, dalyvauti varžybose tarp Kauno gimnazijų

Pirmadieniais 14:40 – 16:20, antradieniais 14:40 – 15:25

Vaiva Ramanauskienė

Orientavimosi sportas- tai miške išdėstytų baltai raudonų prizmių – kontrolinių punktų paieška, naudojantis sportiniu žemėlapiu ir kompasu. Rankoje turėdami šiuos instrumentus, turite kuo greičiau surasti vietovėje esančius kontrolinius punkuts, nupieštus žemėlapyje. Orientavimosi sportas reikalauja ne tik daug jėgos ir ištvermės, bet ir racionalaus mąstymo, susikaupimo, susikoncentravimo į tikslą.

Kur?
Sporto salėje, mažojoje salėje, bendro fizinio pasirengimo salė.

Kada?
15:30 – 19:30 (nuo 09.01 iki 10.31), 15:15 – 19:00 (nuo 11.01 iki 03.01).

Irina Misiūnienė

Mokomės kūno kultūros priemonėmis stiprinti sveikatą ir gerinti organizmo fizinį pajėgumą.
Pratimai su treniruokliais, svoriais (viso kūno raumenų stiprinimas, kūno laikysenos gerinimas),
kardio pratimai (riebalų, kalorijų deginimas bei širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimas),
pilates mankšta (giluminių žmogaus kūno raumenų stiprinimas).

Treniruoklių salėje

Antradieniais 14:40 – 16:10

Vaiva Ramanauskienė

Būrelyje siekima, kad mokiniai ugdytųsi estetinę nuovoką ir dailės raiškos gebėjimus, dvasiškai augtų ir suvoktų, kad regimasis pasaulis – tai gamtos ir žmogaus sukurti vaizdai.

103 kabinete

Antradieniais per 9 – 10 pamokas

Ričardas Venskūnas

103 kabinete

Pirmadieniais per 9 – 10 pamokas

Ričardas Venskūnas

Kodėl verta pasirinkti mus? Nes esame energingi. Nenustygstantys savo vietoje. Norintys parodyti, ką mokame. Besidžiaugiantys vienas kito draugija. Ir esame kaip viena didelė šeima! Pradžia atrodo visai neįdomi… bet tik pasilikęs suprasi, jog verta būti mūsų dalimi. Išliesi savo energiją. Gausi arbatos pertraukėlių. Pagerinsi savo nuotaiką. Atrasi save. Tapsi drąsesnis priešais auditoriją. Išmoksi valdyti savo balsą. Dalyvausi konkursuose visoje Lietuvoje ir garsinsi JJG!

127 kabinete

Pirmadienį 9 pamoka, antradienį 8 – 9 pamokos, trečiadienį 8 – 9 pamokos

Sonata Radžiūnaitė

Koncertai Jono Jablonskio gimnazijoje ir kitose Kauno gimnazijose bei mokyklose. Dalyvavimas miesto renginiuose, taip pat koncertai ir kituose miestuose.

Mažojoje salėje

Pirmadieniais 14:30 – 16:00

Rolandas Babraitis

127 kabinete

Antradienį – 10 pamoka, trečiadienį – 5 pamoka

Sonata Radžiūnaitė

Būrelis skirtas III – IV klasių mokiniams. Studijoje yra skatinamas kūrybiškumas, kuriant spektaklius mokiniai siūlo savo idėjas, nebijo save išreikšti scenoje. Stebint spektaklius, moksleiviai pradeda suvokti teatrinį meną, išmoksta jį vertinti pagal kriterijus ir sugeba pritaikyti savo sceninėje patirtyje.

Mažojoje salėje

Kada?
Pirmadieniais per 5, 6, 9 pamokas ir trečiadieniais per 6, 7, 8 pamokas.

Ugnė Žirgulė

II gimn. klasės mokiniai yra kviečiai prisidėti prie Jono Jablonskio gimnazijos, kitų gimnazijų bei mokyklų renginių įgarsinimom gimnazijos diskotekų įgarsinimo.

104 kabinete

Penktadieniais 15:50 – 17:30

Rolandas Babraitis

Užsiėmimų metu dalyvaujame BOX-CAR automobilių kūrimo projekte. Moksleiviai iš dviračių dalių mokosi konstruoti keturrates transporto priemones. Kūrybos metu mokomės daug techninių sprendimų variantų, tiksliname turimas technologijų žinias, puošdami (tiuninguodami) siekiame estetinio grožio.

109 kabinete

Trečiadieniais per 7 – 8 pamokas

Rimantas Kekys

I gimnazinės klasės mokiniai domisi muziejininkyste: A. Vienuolio Žukausko memorialiniu nameliu – muziejumi, keturiomis jame esančiomis ekspozicijomis, gilina žinias apie tautos kultūros praeitį, mokyklos istoriją, etnokultūrą, Joną Jablonskį, renka eksponatus, rašo referatus, lanko miesto muziejus, tvarko ir restauruoja muziejaus eksponatus