Aukštųjų mokyklų mugė 2023

2023-01-19

Kokį profesinį kelią pasirinkti? Kokios naujovės ir pokyčiai mūsų laukia? Su tokiais klausimais ir mintimis dalis II ak klasės keliavo į Aukštųjų mokyklų mugę 2023. Sudalyvavome diskusijoje “Ką svarbu žinoti dabartiniams dešimtokams apie brandos egzaminų pokyčius?”. Informacija buvo pateikta glaustai, aiškiai ir suprantamai. Ir pokyčių tikrai bus.

„Buvo įdomu ir naudinga, išgirdau aktualios informacijos” ,- po mugės įspūdžiais dalijosi II klasės gimnazistė Ugnė. Itin kūrybingai, pasitelkdami naujausias technologijas ir mokslinius atradimus, universitetai ir kolegijos pristatė studijų programas.

Karjeros pasirinkimas- svarbus pasirinkimas, kupinas apmąstymų, dvejonių, svarstymų. Bet tokios mugės palengvina apsisprendimą karjeros kelyje, renkantis, kur studijuoti.

1 thumbnail_2 thumbnail_3

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-01-19