„Aukštosios kultūros impulsai mokykloms” renginys

2014-01-27

Sausio 24 dieną mūsų gimnazijoje vyko projekto „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms”renginys.

Susitikime su gimnazistais dalyvavo kompozitorius, aranžuotojas, džiazo ansamblių vadovas, vokalo pedagogas ARTŪRAS NOVIKAS. Jis yra daugelio muzikinių projektų komisijos narys, TV muzikos laidų konsultantas. A.Noviko auklėtiniai sėkmingai skinasi profesionalių muzikų kelią Lietuvoje ir užsienyje.

Svečias trumpai papasakojo apie savo kūrybinį kelią. Kadangi pats gimė muzikų šeimoje, namuose visą laiką skambėjo muzika ir pats ėmė dainuoti, improvizuoti. A.Novikas sako, kad kiekviena pamoka jam improvizacija, tačiau svarbiausia sudominti vaikus muzika ir siekti , kad auklėtiniai muzikinius įgūdžius tobulintų jausdami džiaugsmą ir malonumą.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27