„Aukštosios kultūros impulsai mokykloms” renginys

2014-02-14

Vasario 11dieną mūsų gimnazijoje vyko respublikinio projekto „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms” renginys.

Susitikime su gimnazistais dalyvavo dailininkas GINTAUTAS VAIČYS, Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas. Beveik 16 metų intensyvaus kūrybinio gyvenimo, per 30 grupinių, apie 12 personalinių parodų, begalę akcijų, projektų. Tokį kūrybinį bagažą sukaupęs
dailininkas. Pagrindinės meno išraiškos priemonės – tapyba, tekstilė. Kaip vyraujančias menininko temas galima būtų išskirti dažniausiai per asmeninę patirtį išgyventas atminties bei ekologijos problemas.

Svečias supažindino mokinius su vienu iš konceptualaus meno stilių „Flux“. Pagrindinė Flux idėja – surasti meną paprastuose dalykuose. Svarbu iš paprastų daiktų sukurti gerą nuotaiką. Dailininkas papasakojo apie šio stiliaus atstovo, garsaus menininko visame pasaulyje Jurgio Mačiūno kūrybą.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27