Atestatų įteikimo šventė 2023

2023-07-12

Mokyklos baigimas – svarbus įvykis kiekvieno abituriento ir jo artimųjų gyvenime. Gimnazistai atsisveikina su mokykla ir su jauduliu širdyje planuoja savo ateitį, išsikelia naujus tikslus, vis savarankiškiau priima sprendimus. Visam pasauliui modernėjant, modernėja ir švietimo tradicijos. Vidurinio ugdymo programos baigimo rezultatus nuo šių metų abiturientai galės matyti skaitmeniniame Brandos atestate.

Ateityje laukia naujos šventės, tačiau liepos 14 dieną Kauno Jono Jablonskio gimnazija sukvietė abiturientus į tradicinę, bet jau paskutinę ir šiek tiek kitokią Atestatų įteikimo šventę, kurios metu gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė įteikė padėkas gimnazistams už aukščiausius VBE įvertinimus. Didžiuojamės! Net 14 šimtukininkų iš lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos bei istorijos VBE! Dėkojome abiturientams už labai gerus mokymosi rezultatus, aktyvią visuomeninę, savanorišką veiklą, dalyvavimą konkursuose, gimnazijos bei miesto renginiuose. Padėkos buvo skirtos ir aktyviausiems gimnazijos bičiuliams-tėveliams už prasmingą bendradarbiavimą. Atsisveikinimo su gimnazija žodį tarė abiturientų atstovai, jų tėvai. Deja, bet paskutinį kartą visiems koncertavo vokalinis instrumentinis ansamblis “WAY”, iš kurio komandos sudėties net 5 gimnazistai baigia mokyklą. Ačiū jiems už muzikinę nuotaiką.

Mieli abiturientai, J. V. Gėtė yra pasakęs „Tik tas gyvenimo ir laisvės vertas, kuris kasdien dėl jų į kovą stos.” Linkime sėkmingos ir prasmingos naujo gyvenimo etapo pradžios.

Nuotraukų autoriai Linas Krulikauskas ir Tija Audzevičiūtė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-07-19

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Prieinamumas
Copy link