Apdovanojimai “Metų garbė” ir “Metų pažanga”

2020-05-27

Mūsų gimnazijos pavasarį kasmet vainikuoja nuostabi šventė „Metų garbė“, kurios metu apdovanojame geriausiai besimokantį gimnazistą, didžiausią pažangą padariusį gimnazistą ir mokytoją, kuris savo idėjomis ir darbu vedė gimnaziją į priekį.
Džiaugiuosi, kad kasmet nominuotųjų gimnazistų būrys vis didėja ir komisija turi padirbėti, kol išrenka geriausius ir tai būna širdį pasididžiavimo pripildantis darbas.
Šių metų geriausiems dėkoju už jų pastangas, pasišventimą ir aistrą dirbti, mokytis, judėti į priekį ir vesti paskui save kitus, uždegtus tikėjimu, kad pasiekimai, pažanga ir gebėjimas kurti bei įkvėpti visą bendruomenę gimnazijoje nelieka nepastebėtas, o yra įvardijamas ir branginamas.
Ačiū kiekvienam Kauno Jono Jablonskio gimnazijos bendruomenės nariui už gimnazijos garbės auginimą ir puoselėjimą.

Kauno Jono Jablonskio gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2021-11-25