Advento gerumo akcijos

2021-12-23

„Sėkime gerumo sėklas kitiems, nes meilės vaisiai visada paliečia ir mūsų gyvenimus“ (kun. Rytis Gurkšnys)
Adventas – gražiausias, paslaptingiausias ir prasmingiausias prieškalėdinis laikotarpis. Tai laikas kai susimąstome apie praeinančius metus ir nuveiktus darbus. Advento metu esame kviečiami pasikeisti savyje, daryti gerus darbus kitiems ir dalytis savo gerumu su visu pasauliu. Norėdami įprasminti Šv. Kalėdų laukimą gimnazijos bendruomenę pakvietėme dalyvauti net trijose akcijose.
Atsiliepdami į Lietuvos Carito kvietimą prisijungėme prie jų organizuojamos akcijos „Gerumas mus vienija“ ir gimnazijoje paskelbėme aukų rinkimo savaitę. Gimnazijos bendruomenės nariai buvo kviečiami aukoti žiemines kepures, pirštines ir šalikus. Šie suaukoti daiktai buvo išdalinti Kauno Carito valgyklos lankytojams.
Antroji akcija „Įžiebkime Kalėdas“ buvo skirta Vilijampolės socialinės globos namams „Vilija“. Bendruomenės narių buvo prašoma paaukoti šviečiančių kalėdinių lauko dekoracijų, kuriomis buvo papuošta globos namų lauko erdvė.
Trečios akcijos metu mokyklos bendruomenės nariai aukojo saldumynus, stalo žaidimus ir vaikiškas knygeles. Šios dovanėlės su I dk2 klasės mokiniais buvo pristatytos Žaliakalnio vaikų dienos centrui. Gimnazistų apsilankymas vaikų dienos centre pradžiugino ten buvusius vaikus, o atneštos dovanėlės parodė visų mūsų gerumą.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijų, taip galėjome pradžiuginti net kelias organizacijas Kalėdinėmis dovanėlėmis.
„Meilės darbai visuomet yra džiaugsmo darbai. Nebūtina ieškoti laimės: jei mylime kitus, ją gausime“. (Motina Teresė)

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2021-12-23