Abiturientų 17-osios laidos šventė

2014-02-25

Kaip ir kasmet, šiemet vasario mėnesį per visos Lietuvos mokyklas nuvilnijo Šimtadienio šventės. Vasario 21 dieną Kauno Jono Jablonskio gimnazijos 17-oji abiturientų laida kūrybingai atšventė Šimtadienį. Likus 100 dienų iki brandos egzaminų sesijos, ši šventė yra tarsi tarpinė stotelė prieš būsimus darbus, taip pat ir gera proga pasilinksminti.

Gausiausia gimnazijos abiturientų laida svečiams, tėvams, mokytojams paruošė meninę programą, kuri žavėjo savo išradingumu, subtiliu humoru. Visos dvyliktokų klasės buvo pasiruošę savo prisistatymus. Smagūs, išradingi ir nuotaikingi abiturientų pasirodymai nustebino visus, esančius  salėje. Daug ovacijų sulaukė filmuotas reportažas iš abiturientų mokyklinio kasdieninio gyvenimo.

Abiturientai vienuoliktokams įteikė testamentą, kuriame su humoru išdalino likusį gimnazijos turtą, taip pat nurodė pareigas, kurių privalu laikytis.

Daug gražių linkėjimų abiturientams išsakė gimnazijos direktorius Vytautas Gylys, 4C klasės auklėtoja Sigutė Meškauskienė, abiturientų tėvelių vardu kalbėję Vida Jankūnienė Ir Sigitas Stonys.

Šimtadienio šventė, kaip įprasta, į „Girstučio” rūmus sutraukė didelį būrį buvusių Jono Jablonskio gimnazijos auklėtinių, sugrįžusių prisiminti mokykloje praleistų dienų, susitikti su buvusiais mokytojais ir klasių draugais.

Džiaugiamės gražia Šimtadienio švente ir dėkojame abiturientams už nuoširdumą ir neišdildomus įspūdžius, taip pat visiems, kas prisidėjo prie šios šventės kūrimo.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27

Prieinamumas
Copy link