Gimnazijoje vyko pirmoji atvira integruota interaktyvi vokiečių – matematikos pamoka

2019-03-25

Gerbdami bei puoselėdami gimtąją lietuvių kalbą, remdamiesi mūsų stiprybe – KJJG pasiekimais anglų kalbos mokyme, mes žingsniuojame kartu su Europa daugiakalbystės link. Rudenį mūsų gimnazijoje startavo CLIL projektas (vokiečių kalbos integravimas su tiksliaisiais, gamtos, socialiniais mokslais bei menais remiamas Goethe-Istitut). Šiandien vyko pirmoji atvira integruota interaktyvi vokiečių – matematikos pamoka naujai pritaikytoje kompiuterių klasėje, kurią vedė dvi dalykų mokytojos Salvija ir Julija. II a gimnazijos klasės mokiniai, dirbdami porose, pasitardami atliko 5 su trupmenomis, jų žodiniu apibūdinimu bei dydžių konvertavimu susijusias užduotis ir užpildė darbo lapą. Kiekvienas mokinys vokiškai pristatė paskirtos užduoties dalies sprendimus, 6-oji užduotis buvo praktinė – reikėjo pateikti vaišes svečiams: įpilti mineralinio vandens ir surinkti džiovintų vaisių/šokolado asorti pagal pateiktus skirtingus produktų kiekius. 90 min. dubliuota pamoka prabėgo nepastebimai, o patirtys ir įgūdžiai išliks ilgam. Pamokos stebėti iš Vilniaus buvo atvykusi Goethe-Institut pedagoginio bendradarbiavimo, vokiečių kalbos kursų ir egzaminų programų koordinatorė Margarita Repečkienė.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-03-25