Mieli 6-12 metų vaikų tėveliai!

2019-02-12

Mieli 6-12 metų vaikų tėveliai!

• Norėtumėte geriau suprasti savo vaiką?
• Stengiatės ugdyti jo savigarbą ir pasitikėjimą savimi?
• Nuolat ieškote humaniškų, bet veiksmingų drausminimo būdų?
• Svajojate išlaikyti artimą, šiltą ryšį su savo vaiku, kuris bėgant metams tik stiprėtų?
• Norėtumėte padrąsinti savo vaiką ir save?

Esate kviečiami į STEP programos užsiėmimus, kurie prasidės 2019 kovo 5 dieną.

STEP programa – tai 9 tėvų grupės susitikimai, kurie vyksta kartą per savaitę. Kiekvieno susitikimo trukmė – 2 valandos. Pirmasis grupės užsiėmimas 2019 kovo 5 dieną., 18 val. Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje (Aušros g. 3, Kaunas). Užsiėmimus ves STEP programos vadovė psichologė Diana Naikauskė. Skubėkite registruotis, grupėje tėvų skaičius ribotas, užsiėmimų ciklas nemokamas. Tėveliams tereikia įsigyti STEP tėvų knygą ir sumokėti vienkartinį STEP dalyvio mokestį (iš viso 17€ vienam asmeniui ar 22€ porai).

Norinčius dalyvauti prašome užpildyti registracijos formą (iki kovo 1 d.): http://bit.ly/2SEglh8

Užsiėmimai tėvams padeda įgyti įgūdžių bei pasitikėjimo savo gebėjimais ugdyti laimingą, sveiką,
pasitikintį savimi, linkusį bendradarbiauti ir atsakingą vaiką.

Daugiau informacijos telefonu: 868670198 arba el. paštu diana.naikauske@gmail.com
Informacija apie STEP grupes www.stepgrupes.lt

Mūsų gimnazijoje dalyvavusių programoje (2018 m.) tėvelių atsiliepimai apie užsiėmimus:
„Dalyvaudama grupėje jaučiausi ne viena, susidurianti su vaikų auklėjimo, bendravimo su vaikais
sunkumais, dalindamasi savo gyvenimiškomis situacijomis su kitais grupės nariais jaučiausi palaikoma.“
„STEP programa padėjo man kitaip pamatyti savo vaikus ir santykį su jais sužinojau kokius elgesio tikslus
turi vaikai, kaip svarbu juos drąsinti, jų klausytis, kviesti bendradarbiauti.“
„Santykiai pagerėjo, atrodo, kad suprantame vienas kitą labiau. Mažiau pykčio priepuolių. Visi išbandyti
būdai suveikė. Vaikas daugiau atsiskleidžia, išsipasakoja.“
„Labai gera patirtis, įgijau papildomų „įrankių“, kurie padeda pozityviai bendrauti su vaikais ir juos
auklėti.“
„Suteikė labai teigiamos patirties, žinių, naujų įgūdžių bendravimui su vaikais.“
„Tai ne tik įgūdžių tobulinimas, bet ir gebėjimas geriau suprasti vaikus ir rasti būdų su jais bendrauti.“
„Labai gera ir naudinga patirtis. Teisinga metodika ir patarimai, padedantys vaikų auklėjime ir ryšio
stiprinime su vaiku.“

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-02-13