2 proc. parama gimnazijai

2018-01-17

Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame.
V. Čerčilis

MIELI GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI,

Nuoširdžiai dėkojame, kad pasinaudodami 2 proc. GPM paramos galimybe, 2017 metais skyrėte gimnazijai 5745,54 eurų. Šie pinigai yra panaudojami mokinių paramai (50 proc. visų lėšų) vykstant į olimpiadas, konkursus, čempionatus, apmokant dalyvio mokestį ar transporto išlaidas. Dalis išlaidų (20 proc.) skiriama mokinių apdovanojimams už įvairius pasiekimus, mokyklos vardo garsinimą bei daromą pažangą. Kitos lėšos (30 proc.) yra skiriamos mokyklos vardo garsinimui, veikloms, susijusioms su ugdymo aplinkų gerinimu, finansuoti. Sprendimai naudoti paramos lėšas priimami Gimnazijos taryboje.
Labai dažnai gyventojai neskiria 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio paramai, nes nežino kaip ir kada tą galima padaryti. Paraginkite savo pažįstamus, bičiulius, giminaičius tapti paramos skyrėjais. Tikime, kad jie nuspręs savo paramą skirti istorinei Kauno gimnazijai, gimnazijai, kurioje mokosi Jūsų vaikas ir taip prisidės prie mokinių paramos ir motyvavimo siekti daugiau bei geresnių ugdymosi sąlygų sudarymo.
Jūs labai padėsite savo vaiko mokyklai, jeigu skirsite 2 procentus GPM 2018 metais. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gimnazijos bendruomenei.

Pagarbiai
Gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė

Gyventojų pajamų deklaravimas prasideda kovo mėnesį, kai mokesčių inspekcija suformuoja preliminarias Metines pajamų deklaracijas (forma GPM308), kurias peržiūrėję ir jeigu reikia papildę pateiksite VMI.
Gyventojų, privalančių pateikti metinę pajamų deklaraciją, tačiau tokių deklaracijų iki gegužės 1 d. nepateikusių, prašymai dėl paramos skyrimo nenagrinėjami.
Nusprendę paremti mūsų mokyklą – turite užpildyti Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos 3 versiją ir iki 2018 m. gegužės 1 d. ir pateikti ją Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Rekvizitai 2% paramai:
Kauno Jono Jablonskio gimnazija