2% parama Jono Jablonskio gimnazijai

2018-04-05

Miela Jono Jablonskio gimnazijos bendruomene – mokytojai, mokinių artimieji, alumnai,

Kreipiuosi į Jus prašydama paramos mūsų gimnazijai. Nežinau nieko svarbesnio už jauno žmogaus ugdymą, pagalbą jo siekiuose, paramą įgyvendinant svajones.  Būtų puiku, jei užtektų vien moralinės paramos, tačiau mūsų gimnazistai aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose – projektuose, konkursuose, stovyklose, dalyvavimas kuriuose kainuoja, kartais nemažus pinigus. Labai liūdna, kai dėl lėšų trūkumo turiu atsakyti mokinių prašymui paremti ar galiu tai daryti tik dalinai, nes, žinau, kad kažkuris mokinys gali ir neišvykti į taip trokštama renginį, o gal ir visa komanda negalės dalyvauti.  2 proc. Gyventojų pajamų mokesčio lėšos yra skiriamos mūsų gimnazistų papildomoms, juos ugdančioms, gimnaziją garsinančioms veikloms apmokėti – Debatų konkursams ir stovykloms, Teatro studijos pasirodymams, ansamblio koncertams, sporto varžyboms ir kelionėms.

Šiais metais Gimnazijos taryba nusprendė 70 proc. lėšų skirti mokinių poreikiams tenkinti ir 30 proc. nenumatytoms gimnazijos veikloms finansuoti (pvz. praeitais metais iš šių lėšų buvo rengiamas koridorių erdvių mokinių poreikiams pritaikymo projektas, kurio parengimas padėjo  gimnazijai iš ES struktūrinių fondų gauti 271 000 Eur, kuriuos įsisavins šiais metais).

2018 paramos lėšų gauta nedidelė suma  –  5745,54 Eur, iš kurių 1000 Eur asmeninės paramos skiriamas mokinių apdovanojimams, o 70 proc. (3321,87 Eur) skiriama mokinių poreikiams,  iš kurių jau išleista virš 900 Eur.

Kviečiu prisidėti prie gimnazistų svajonių įgyvendinimo skiriant 2 proc GPM lėšas mūsų gimnazijai. Taip pat esame dėkingi už jūsų gerumą, pervedant asmeninę finansinę paramą į gimnazijos sąskaitą. Informacija kaip skirti paramą https://jablonskis.kaunas.lm.lt/2-parama-gimnazijai/

Aš jau paskyriau savo šeimos 2 proc. paramą Jono Jablonskio gimnazijai, o jūs?

Tik kartu mes esame jėga!

Gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-06-26