1,2 proc. parama gimnazijai

2023-04-18

MIELI GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI,

nuoširdžiai dėkojame, kad kasmet skiriate gimnazijai 1,2 proc. GPM paramą. Paraginkite savo pažįstamus, bičiulius, giminaičius tapti paramos skyrėjais. Tikime, kad jie nuspręs savo paramą skirti istorinei Kauno gimnazijai, gimnazijai, kurioje mokosi Jūsų vaikas ir taip prisidės prie mokinių paramos ir motyvavimo siekti daugiau bei geresnių ugdymosi sąlygų sudarymo. Jūs labai padėsite savo vaiko mokyklai, jeigu skirsite 1,2 procentus.  Ši finansinė parama – didelė paspirtis gimnazijos bendruomenei. Jums tai nieko nekainuoja tik užima truputį laiko deklaracijos užpildymui. Nauda akivaizdi: apmokame mokinių ir mokytojų apdovanojimus, keliones, startinius mokesčius ir kitus mums visiems tobulėti ir augti padedančius dalykus bei aplinką gražinančius dalykus: stendus, iškabas, dovanas svečiams. Nepaleiskime šių pinigų vėjais.

Pagarbiai Gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė

Informuojame, kad iki 2023 m. gegužės 2 d. prašymus skirti dalį pajamų mokesčio paramai galima teikti tik elektroniniu būdu (per EDS  https://deklaravimas.vmi.lt ).

Duomenys pildymui:

Mokestinis laikotarpis – 2022;
Gavėjo tipas – 2;
Gavėjo identifikacinis numeris – 191825091;
Mokesčio dalies paskirtis – Kauno Jono Jablonskio gimnazijai (įrašykite tiek kiek užteks langelių);
Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2;
Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – 2022 m. arba vėliausiai iki 2024m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau nei 1 metus).

Išsamią instrukciją kaip pateikti prašymą rasite šioje nuorodoje.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-05-08

Prieinamumas
Copy link